Nominē IT profesionāļus Eižena Āriņa balvai datorikā 2015

24.03.2015

Jau devīto gadu tiks novērtēti Latvijas informāciju tehnoloģiju jomas izcilākie prāti un uzņēmīgākie profesionāļi, kuri liek pamatus jauniem atklājumiem un modernas sabiedrības attīstībai.

Piesaki pretendentus!
Iesaki, kurš IT profesionālis ir pelnījis saņemt augstāko savu sasniegumu novērtējumu vai arī piesakies pats – līdz 17. aprīlim aizpildi pieteikuma formu.

Exigen Services Latvia, Latvijas Zinātņu akadēmija un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds aicina nominēt informāciju tehnoloģiju nozares izcilākos prātus vienam no augstākajiem apbalvojumiem Latvijas IT nozarē – Eižena Āriņa balvai datorikā.

Latvijas datorzinātnes pamatlicēja profesora Eižena Āriņa vārdā nosauktā balva tiek pasniegta par:

praktisku ieguldījumu IT jomā, izstrādājot un ieviešot novatoriskus un sabiedrībai aktuālus IT risinājumus
nozīmīgu teorētisku ieguldījumu Latvijas datorzinātnes attīstībā

 

Apbalvošana

Izcilākie IT teorētiķi un praktiķi saņems īpašu Eižena Āriņa zelta medaļu un 2500 EUR stipendiju, kas tiks pasniegta svinīgā pasākumā maija beigās.

Āriņa Balva datorikā tiek pasniegta kopš 2000. gada. Pērn balvu saņēma CSDD e-platformas un mobilās aplikācijas autors Viesturs Ozoliņš, kā arī Elektronikas un datorzinātņu institūta vadošais pētnieks Ivars Biļinskis, kurš tika apbalvots par mūža ieguldījumu Latvijas datorzinātnes attīstībā.


exigen      lza_logo_80h     RTU_attistibas-fonds